| Last13Lucky a întrebat:

As vrea sa va intreb daca are cineva habar care sunt materiile care din care se sustine examenul de admitere la scoala de agenti de politiehappy
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Intră la ei pe site și vezi acolo tot ce te interesează: http://www.politiaromana.ro/institutii_invatamant.htm
Succes pe mai departe!
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| Kent_Veronika_1984 a răspuns:

Istorie, romana, mate, si depide daca intri la criminalistica sau balistica fizica!

| mgtow a răspuns:

Ce ai mai facut te-ai casatorit pana la urma? Eu imi aduc aminte de tine