| helen_8238 a întrebat:

Buna ziua/Buna seara. Ajutati-ma si pe mine intr-o problema.
Mi-am luat sims 2 body shop si nu stiu sa il folosesc.
Nu au peruci si nici rujuri sau alte produse de make-up.Nu are nici macar haine.
Cum sa le adaug?
Si mai ales dupa acea cum imi adaug simu editat in joc?

2 răspunsuri:
| OanaMariaG a răspuns:

Pey in sims 2 body shop este foarte complicat sa fiu sincera eu m-am dat batuta cand am incercat sa ii rezolv problema cu make-up-uri si etc. mai bine joaca unul simplu...nu te complica.(PAREREA MEA)

| Cristina9 a răspuns:

Eu stiu ca sims2 body shop e de creat haine, costumuri daca nu sti cum se foloseste vezi cum se foloseste pe youtube