| ___Enzo a întrebat:

Bună ziua! Ce avantaje sunt in meseria de asistent farmacist și fitoterapeut? Ce ne ajuta pe noi mai mult? Doctorii sau medicamentele?

2 răspunsuri:
| MistarGoGu a răspuns:

Un loc de munca linistit și CURAT! IN rest nimic! Industria Pharma este o afacere de MILIARDE $$$ în toată lumea care cauta sa tina oamenii dependenți de Chimicale! Ei UMBLA la efectele bolilor NU LA CAUZE ca ar falimenta în secunda 2!

| MistarGoGu a răspuns:

Medicii s-au transformat peste noapte în AGENTI de vânzări pentru companii Pharma! Premiați și răsplătiți cu bani, vacante și participări la congrese medicale pe care unii NU le pot plăti!