| Bogdan26E a întrebat:

Buna Ziua, ce pot face cu aspectul meu fizic daca m-am născut urat și cu defecte? Exista vreo șansă să fiu și eu normal ca restul oamenilor?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde ce inseamna pentru tine urat, defecte si normal...

| Madaxo97 a răspuns:

Bineînțeles, frumusețea e în ochii privitorului oricum, nu se stie daca chiar ești urât așa cum te consideri tu, poate alții te consideră frumos. Depinde ce defecte ai, ești gras? Ai defecte la față, la ce anume? Se poate rezolvata totul, depinde de tine, pentru a slabi există sport și dietă iar la față poți face niște retușuri prin operații estetice, bani să ai numai.

| 1onur a răspuns:

Normal?

Păi anormal ar fi să-fi apt de muncă cinstită și săte crească părinți tăi și tu sa fi apt de muncă și stai toate ziua pe aplicați de dating după minore ca lui Stan pedofilul si proxentul.

Anormal ar fi săte drogezhi și să-ți bati joc de sufletul tău și trupul tău cu vici bolnave mintale aparte cazinouri pariuri sportive implicări cu cămătari și proxeneți criminali violatori pedofilii.

Ești un om perfect normal frate meu urât sunt și eu și am si eu complexe defecte stai liniști că nu esti singurul care este urât frate și eu m-am născut urât.

| Bogdan26E explică (pentru 1onur):

Ai o gândire pozitivă bravo ție, eu nu mă pot accepta din păcate!

| simplaexsistenta a răspuns:

Esti frumos asa cum esti

| Giulia911 a răspuns:

Nu vreau sa înțelegi ca ma dau la tine. Îți spun doar părerea mea personala.
Ca ești urat contează mai puțin, iar defectele fizice (unele dintre ele), pentru mine cel puțin la barbati mi se par atrăgătoare. Din simplu motiv, ca te fac sa pari mai puternic, adică mai bărbat decât alții, asta dacă îți porți "povara" cu fruntea sus.