| Mindfulness a întrebat:

Buna ziua
Cum pot scăpa de petele galbene de pe saltea? Mai poți scăpa de ele? Unde pot găsi saltele ieftine de 180X200?

Răspuns Câştigător
| ContinchispeviataAvetiGrijaDeVoi a răspuns:

Frate pune Spirt pe el ce tot atât soluți de curățarelaughing)

Păi de ce nu cauți tu fratele modelul care îți place ție de saltea pentru pat cel mai bine cauți pe internet sau în alte magazine o saltea fix de mărimea ăia și lățimea ăia

| Mindfulness explică (pentru ContinchispeviataAvetiGrijaDeVoi):

E scumpă boss eu sunt necăjit, nu am bani nu am loc de muncă! Când am avut bani am fost un tâmpit și am jucat la jocuri de noroc!

| ContinchispeviataAvetiGrijaDeVoi a răspuns (pentru Mindfulness):

Dumnezeul este mare.