| AndreeaTeodoraK63A a întrebat:

Bună ziua, de curând băiețelul meu de 2 ani a fost testat pozitiv cu HPV din păcate, in seara aceasta i-am dat cu Duofilm pe negi și mi-a plâns groaznic nu e un copil sperios, e normal sa îl doară atât de mult? După plânsul lui mi-am dat seama că îl doare îngrozitor de tare

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| ContinchispeviataAvetiGrijaDeVoi a răspuns:

Sunteți masoni? Cum puteți să suportați ca un copil sa plângă în halul ăsta și să nu sunați la un medic privat contra const sa vina urgent să vadă ce are copilul sau să-l duceți la urgență să vadă ce are copilul mai exact eu nu vă înțeleg de unde atâta Psihopație... Nași suportat in viața mea să aud un copil cum plânge în halul ăla de rău dacă îi mai și văd lacrimile sunt terminat...