| Ioana1984 a întrebat:

Buna ziua doamnelor, viitoare sau deja mamici. Vroiam sa stiu care din voi, ati facut tratment si ati obtinut o sarcina? Sau m-ar mai interesa care din voi ati apelat la o clinica de a avea un copil? Sau cele cu insemanari sau fertilizari? Va rog sa-mi ziceti si mie cum ati reusit? Va multumesc tare mult.

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Daca va este rusine sa va duceti la un spital sau la o clinica sa puneti intrebari atunci nu e bine.de aia sunt pusi aia acolo ca sa va spuna ce trebuie sa faceti.succes!

| Ioana1984 explică:

Buna Broken&Beautiful, sa stii ca nu mi-e rusine si de aproape 2 ani merg si ce am facut? Nimic, numai nervi si suparari plus ca eu la 2 saptamani dau 50 de milioane pentru a ma duce la ei si sa-mi dea o tampenie de tratament si sa fac un eco.Am dat sute si sute de milioane m-am saturat eu am intrebat daca e cineva aici pe site care stie alta modalitate nu numai sa le umplu buzunarele la doctorii nostri flamanzi de bani.Bine?