| P_Andreea_1993 a întrebat:

In curand este ziua unui prieten si nu prea stiu ce sa ii fac cadou. Este gamer, iar jocul lui preferat este need for speed.
Imi puteti da niste sugestii?
Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Hello!

Depinde foarte mult de buget...
II poti lua un mousepad cu need for speed si mai pui ceva mic.

Daca ai bani si vrei sa-i faci o bucurie atunci ii poti lua un volan pentru pc.

Sau o versiune a jocului - Need for speed nu este numai un joc.
Sunt mai multe : Most Wanted, Undercover, Hot Pursuit... Underground, etc.

Nu cred ca le detine pe toate. Intereseaza-te ce versiune are *daca vrei*.

Daca as fi in locul lui m-ar bucura mult acel mousepad. smug

Succes!

| P_Andreea_1993 explică (pentru RainmakerX):

Multumesc mult. happy

| RainmakerX a răspuns (pentru P_Andreea_1993):

Cu placere! Sper sa-i placawinking

5 răspunsuri:
| ToKen a răspuns:

Cumpara-i spider solitaire premium.

| R0R0 a răspuns:

O carte despre jocurile video.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Cumpara-i orice crezi tu ca i-ar placea, gestul conteaza.