| Mircea00 a întrebat:

Buna ziua lume! Am si eu o problema legata de Facebook care persista de cateva zile.
Problema se manifesta in sensul ca nu pot accesa site-ul,se incarca greu cand incerc sa accesez iar cad se incarca imi pare o pagina alba,goala doar cu cateva cuvinte gen,Notificari si alte butoane,etc,scrise subliniat dar atata tot.
Am inspecatat elementul,pagina, si imi arata acolo in sectiulea >´Elements´´Console´ vreo 33 de erori dar habar am despre ce este vorba.
Mi-ar fi de ajutor raspunsurile voastre in legatura cu asta.
Multumesc snticipat!

4 răspunsuri:
| XDeDeX a răspuns:

Incearca sa iti reinstalezi acel browser

| Mircea00 explică (pentru XDeDeX):

Multumesc frumos.asa voi face.Desi nu cred ca ma va ajuta pentru ca am aceiasi problema pe toate browse-urileatat pe Chrome, cat si me Mozilla si Explorer.

| XDeDeX a răspuns:

Atla varianta sincer nu stiu sad

| Mircea00 explică (pentru XDeDeX):

Multumesc oricum pentru varianta oferita!