| AdZi a întrebat:

Sunt in clasa a11-a profil uman si vreau sa dau la anu' la SRI. Din cate am inteles psihologicul e foarte greu. Dar eu tot nu renunt!
Intrebarea se rezuma la cei care au dat acest test sau la cei care s-au documentat in privinta psihologicului.
1. Din ce materii se dau intrebarile (niste exemple de intrebari daca se poate)?
2. Ce carti mi-ati recomanda sa cumpar, sa citesc sau sa fac teste. As prefera sa fac teste!
P.S stiu acele teste de pe site-ul academiei... vreau ceva mai nou!
Nu vreau link-uri! Vreau sa vad parerea voastra despre acesta proba

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu-ti trebuie carti. Le gasesti pe net: https://www.google.ro/#q=teste+psihologice+sri