| whiteweed1000 a întrebat:

..Sunt nou pe aici si caut niste raspunsuri sunt putin speriat si nu stiu ce sa fac.Acum cam 2 luni am fost la doctor deoarece aveam sentimentul ca am ceva in gat si pe limba. mi-a dat un tratament care am urmat 14 zile nu am mai avut nimic o perioada dar acum iar mi-a revenit doctorul mi-a spus ca am o stomatita am citit pe internet si am vazut ca un asemenea simptom se intalneste si la cancerul in gat...si mai am si in partea dreapta langa masea un glod foarte tare, sunt putin speriat ajutati`ma.
Va Multumesc!

Răspuns Câştigător
| anad a răspuns:

Exista cancer la gat (fratele meu a fost operat si i s-a scos laringele), dar simptomul era altul: nu putea sa inghita si se ineca si cu apa sau ceai. Totusi, ca sa te linistesti, consulta si un alt doctor, sa te convingi ca acesta este diagnosticul: stomatita.

2 răspunsuri:
| FineBroAndy a răspuns:

Stai linistit ca nu ai cancer, o fi vreo infectie.Eu nu am mai auzit de cancer in gat.Succes si stai linistitwinking

| whiteweed1000 explică:

Apropo cum si-a dat seama ca arecancer in gat? mersi mult m-ai mai linistit!