| Loriana97 a întrebat:

Sunt ultimul an la facultate si mi-am ales ca tema de licenta sa fac un site web, as dori daca se poate niste -idei despre ce sa contina site-ul web ( tema propiu zisa ). Multumesc anticipat pentru ajutor!

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ce facultate termini?

| Loriana97 explică (pentru sierra1):

Automatica, sectia de Inginerie a Sistemelor Multimedia.

| sierra1 a răspuns (pentru Loriana97):

Cred că ați făcut cega in genul programării web, web design,...

| Loriana97 explică (pentru sierra1):

Da, eu vreau decat o idee de tema, doar atat.

| sierra1 a răspuns (pentru Loriana97):

Incearcă să-ți promovezi un hobby (sau un domeniu in care excelezi) pe care-l ai, folosind instrumente web

| Loriana97 explică (pentru sierra1):

Da, html, css si java script. Eu vreau o tema. Ce zici de o scoala online despre un anume domeniu? E o idee buna?

| sierra1 a răspuns:

Interesant -lecții online, conturi, parole, quiz-uri, punctaje. E ceva de lucru dar ar putea ieși o treabă buna.
Mai pune măcar niște php. Bafta

| CiubotariuAndrei a răspuns:

Ai nevoie de un Host cu care sa lucrezi, acesta te va intretine si vei avea siteul pe care il vrei si vei face ceea ce vrei in el! Poti cumpara unul la 0, 73€ daca il achizitionezi pana la finalul luni de aici! https://ducadu.com/portal/aff.php?aff=16 si ai suport 24/7!