| Miha50miha a întrebat:

Buna ziua! Știe cineva cat costa un abonament lunar la microbuz, de la Adjud la Focșani?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu e un singur micorbus pe traseu, sunt o grămadă de transportatori cu tarife diferite. Exemplu:

https://www.autogari.ro/Transport/Adjud-Focsani?lang=ro

| Miha50miha explică (pentru sierra1):

Eu merg mereu cu sc Podgoria Cotești

| Miha50miha explică (pentru Miha50miha):

Care este din ora in ora, de la Adjud la Focșani și invers.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ar trebui sa suni la firma care detine ruta respectiva, si sa ii intrebi daca au abonament, si cat costa.

| Hyperion7 a răspuns:

Pai e subiectiv, pentru că dacă sunt mai multe firme care merg in același loc, prețul este variabil, plus că pentru elevi e un preț, pentru adulți altul