| andreibaciu17 a întrebat:

Buna ziua TPU am o intrebare pentru tine:
Cum imi dau seama daca o fata ma place sau nu.Adica daca atunci cand e langa mine radem, ne simtim bine, cateodata ma musca de gat si ma saruta pe obraz, dar cateodata e distanta si rece. Ce inseamna asta?
Si daca raspunsul e "DA" cum ii raspund?

2 răspunsuri:
| aliyna a răspuns:

Cred ca te place, dar ii e si teama in acelasi timp, presupun ca nu stie ce simti pentru ea si nu vrea sa fie prea insistenta sau sa crezi ca e prea indrazneata. Vorbeste cu ea si spune-i ce simti.

| Ramooon a răspuns:

Pai poate aseteapta sa faci u primul pas decisiv ca sa spun asa, poate cateodata este mai curajoasa si vrea sa intelegi ca te place si cateodata cand vede ca tu nu ai spus nimic despre ea, despre voi da in retragere ca sa nu fie ranita de raspunsul tau negativ. Invito la un suc, o iesire in parc, cofetarie, etc etc ce iti trece prin cap, la zootongue Si vorbiti acolo, ii spui ca te simti bine cu ea si daca ea mai vrea sa iesiti impreuna ai fi incantat. daca te refuza inseamna ca pur si simplu se joaca si ar fi mai bine sa te replofilezi, caci fete dragute sunt peste tot, chiar prea multehappy