| Dog4234 a întrebat:

Bună ziua, TPU!
Am o mică întrebare și vă rog să-mi răspundeți serios.
Ce să fac dacă mi-e dor de o persoană din trecut, care a plecat și recent a reapărut în viața mea?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fă ce vrei? Sau să te ajutăm noi să vrei ceva?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca a te-ai simtit rau din cauza ei, evit-o.
Mergi mai departe, nu te intoarce la ea.

| ionur a răspuns:

Dacă este în inima în inima rămâne toată viata. dacă iubești cu adevărat pe viață este.nu mai poți face nimic și cine zică ca ai sa uiți și alte miciuni sa ști ca minte încerca sate minta pe față eu ma inervează rău de tot când vad ca cineva mă minte pe față cu prostia asta ca ai sa uiți și alte minciuni sa nu-i asculți pe mincinoși ăștia deja am nervi o sate minta ca ai sa uiți ca o sa treacă și alte rahaturi și minciuni. Dacă tu știi și simți ca iubești cu adevărat pe cineva lasă pe alți sa zică ce vrea ei sa minta cât vrea ei tu ști cu adevărat este de ajuns restul nu mai contează ce zice ce spune restul dai dracu sa se ducă de mincinoși jegoși cu 10000 de fețe ce nervi am Doamne.