| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua TPU! Am si eu o intrebare pentru voi, aparatele de epilat cu laser definitiv sunt bune? As dori niste răspunsuri de la persoane care au încercat deja si daca puteti sa imi spuneti si rezultatul

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Relativ da, da nu cred că rezultatul e cum se spune "definitiv " parul tot o sa mai crească.cu electroliza rezultatul este definitiv

3 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Buna ziua! Nu este un efect garantat pe o perioada nedeterminata, sunt studii care ne arata asta.

| Justme79 a răspuns:

Daaaa sunt foarte ok eu recomand cel puțin în cazul meu a avut efect happy