| Laurtheo a întrebat:

Buna ziua TPU. As dori sa aflu si eu in ce spectacol "Vacanta mare" a fost sceneta "Mama lui Stefan cel Mare" interpretata de Radu si Mugur? Erau in vechea formula. Va multumesc.

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Grupul Vacanta Mare a avut si spectacole care au fost inregistrate pe casete audio, nu si in varianta video. Daca "Mama lui Stefan cel Mare" e pe un astfel de suport audio, e foarte greu de spus in ce spectacol a fost prezentat momentul (cel mai probabil in Bucuresti sau pe litoral).winking
Eu am cateva inregistrari din spectacolele cu Dan Sava, iar daca gasesc acel moment si in varianta video, te voi anunta. happy

| Hammurabi a răspuns:

"Niște Țărani"