| Iuliamalia1222 a întrebat:

Buna ziua TPU.
ce țigări imi puteti recomanda cu mentol?

Răspuns Câştigător
| RKBlue a răspuns:

Intreaba la magazin, care se vand mai bine(alea sunt mai bune, de obicei)
Ti-as zice insa sa nu fumezi excesiv.Plus, ai grija ca din ce am vazut si auzit, tigarile mentolate sunt mai periculoase decat alea normale.

4 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Bună. Este nesănătos fumatul, cel puțin uită-te pe cutiile țigărilor, sau tu nu le citești (?) + că nu mai avem aici țigări pe raft, pare rău *lacrimă*.

| mastadont a răspuns:

Cred că s-au scos. Îți rămâne însă opțiunea țigării electronice la care încă mai găsești lichide mentolate.

| Bruno92 a răspuns:

Cred că s-au scos cele mentolate

Răspuns utilizator avertizat