caramela
| caramela a întrebat:

Buna ziua tuturorhappy as vrea sa intreb daca cineva in realitatea de zi cu zi are probleme cu balonarea, si daca da ce ceaiuri beti si au avut efect imediat? imi puteti recomanda un asfel de ceai folosit de dvs? mentionez ca sunt satula de pastile luate, dar neavand niciun efect. Deci as dori o recomandare de ceai, doar daca l-ati folosit si a avut si un randament benefic. Va multumesc!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu am metabolismul adecvat si pot manca cat vreau dar nu ma ingras deloc.

| mTk273 a răspuns:

Buna happy
.eu nu am probleme dar stiu ca e bun " carbunele medicinal "big grin
iar ca ceai. ceaiul de menta big grin.cel putin la cine a folosit a avut rezultat happy

| Fatamuntilor a răspuns:

Ceai de busuioc.E baubil, chiar si fara zahar!

| Triana a răspuns:

Orice fel de ceai este bun... si prostia asta de pe piata, activia, este tot utila.

| caramela explică (pentru Triana):

Buna! am incercat tot felul de ceaiuri, nimic nu da randament, carbunele medicinal e cat de cat benefic...am si uitat de intrebarea asta, credeam k cineva care se confrunta are un ceai minune. ceva ca e util si benefic totodatahappy