| Mindfulness a întrebat:

Buna ziua!
Va scriu in lacrimi acesta problema deși nu mai pot de rușine!
Am nevoie de niste bani, cam 600-700 de lei pentru a-mi plati netul și a îmi lua tratament pentru depresie și anxietate,as vrea sa mă angajez! Eu am o anxietate foarte serioasa,mai exact agorafobie și nu pot ieși fără xanax afara!
Sunt într-o stare foarte foarte rea că sa nu va mint că eu urăsc minciuna o ruda m-a ajutat cu o suma mică,eu i-am tot spus de cat am nevoie sa imi iau tratament și să plătesc netul și să am de mâncare dar mi-a pus prea puțin și din impulsivitate și nervi m-am dus la jocuri și am pierdut toți banii! Eu locuiesc singur,nu mai am părinți, și nu mă ajută nimeni! Nu mai am bani deloc, nici de mâncare, 1 leu nu mai am! In momentul de față mă gândesc să îmi pun capăt zilelor! Sung foarte afectat psihic! Eu mi-am cumpărat un antigel pe vremea când jucam frecvent și îl am în dulap! Mă gândesc să termin cu viața asta, cu tot!
Aveți buna voința de a mă ajuta cu 600-700 de lei sa pot sa îmi caut ceva de lucru și să îmi iau ce trebuie? De banii ăștia am nevoie! Eu mă lăsasem de jocuri dar am primit foarte puțin și de nervi m-am dus acolo sa-mi ajungă de mâncare.
Mi rușine de nu mai pot că am postat această întrebare dar am rămas fără bani,sunt efectiv terminat psihic!
Mă gândesc serios sa termin cu tot, nu o să mai primesc bani sad
In momentul de față plâng, nu știu ce să fac sa îmi revin, o sa rămân și fără net la sfârșit de lună sad
As fi foarte recunoscător dacă ar putea cineva să mă ajute! Am luptat 20 de ani cu depresia ar fi păcat să termin cu tot din cauza jocurilor. Acolo mai puteam sa joc, mi-am pus autoexcludere peste tot, și azi după ce am pierdut mi-am pus și acolo!
Daca ar putea careva sa mă ajute as fi foarte recunoscator.