| AleDia a întrebat:

Buna1Va rog spuneti-mi cum a facut Dynamo acel truc in care i-a spus unei persoane sa ia telefonul in mana si sa se gandeasca la o persoana din telefon apoi acea persoana la care s-a gandit a sunat-o.Si va rog explicati-mi daca stiti mai multe trucuri care face Dynamo. Ceva video sau daca stiti scrieti.Va rog mult de tot!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ar sti toata lumea cum face trucurile Dynamo numai iluzionisti ar fi pe strazi.De asta are si succes.Pentru ca ce face el sfideaza logica.

| RyGoLeTa a răspuns:

Buna!
Nu cred ca o sa iti zica nimeni chiar daca stie.Nu stiu, dar stiu ca sunt o mare fana si nu pierd niciun episod, ma bucur ca iti place.As vrea sa pot face si eu ca el.Nu imi explic cum face mai ales cand a mers pe bloc, sau cand a zburat in club... e ceva cu omul asta.