| CopilRasfatzat a întrebat:

Bunaa!

De ce nu pot sa downloadez jocul sims de aici? http://www.kidsgames247.com/download-games/the-sims2.htm

pentru ca nu`mi merge :|...

multumesc!

4 răspunsuri:
| DoarOana a răspuns:

Nici eu nu pot-poate are saitul vreo problema! De fapt si eu vreau jocul! Dar ai grija de unde il descarci ca s-ar putea sa iei virusi chiar si cu un antivirus bun.
Sa imi zici daca il iei de pe undeva.
Adauga ID-ul meu te rog. ceao_adela@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti si de pe only zombie dar acolo unele jocuri sunt cu mai multe parti. si as vrea si eu un site in afara de astea care sunt spuse ca de pe ele nu pot sa descarc si vreau un site sa descarc need for speed shift si nu pot de nici o culoare, asa ca daca vreti sa ma ajutati si pe mine sa descarc.VA ROG FRUMOS!

| Baiatul Virus a răspuns:

Pai? cum sa iti spun? fiindca unele chestii sunt blokate si de asta nu mg ca incercasem si eu
! npc pentru raspuns

| predator64 a răspuns:

Este doar un generator de serial si nu il poti downloada de pe acel site sau nu are pentru a fi postat si downloadat dll. exe.