| pink_sunshine a întrebat:

Bunaaa! mi-am facut un cont pe un site de facut bani pe net si la sectiunea modalitate de plata imi arata mai multe optiuni si vreau sa stiu ce inseamna Moneybookers e-mailtongue dau fundita:X:X:X:X

1 răspuns:
| mikkhhell a răspuns:

Moneybookers e-mail, inseamna adresa ta de e-mail cu care ti-ai facut cont pe site-ul www.moneybookers.com, ca sa poata sa-ti livreze banii in contul tau bancar de acolo, deoarece moneybookers este o banca virtuala care i-ti stocheaza banii tai, iar de acolo ii poti transfera pe card sau la o alta banca virtuala sau reala sau poti efectua cumparaturi online.