| deathlooksbetter a întrebat:

Bunaaaa. Credeți ca exista posibilitatea de a se intra la liceu cu media claselor V-VIII? Adica din cauza virusului, mai ales că pe 15 mai putem iesi, poate se va agrava si na, intelegi. Voi ce credeti? Sunt foarte curioasa si eu cred ca ar fi foarte fain daca am intra cu media 5-8

Răspuns Câştigător
| Nume6 a răspuns:

Orice e posibil. Eu cred că e posibil și să se susţină examenele online cum o fac cei de la facultate...Ar fii mai bine, părerea mea, decât sa trimiťi copii să-și dea examenele si sa moară pe capete la urma.