| AditzaAditsssa a întrebat:

Bunaaaaaa! Cine va doriti sa castige in seara asta Next Top Model by Catalin Botezatu?

Răspuns Câştigător
| DamnKid a răspuns:

Barbara,din punctul meu de vede se descurcă destul de bine, pentru o începătoare în modeling. Ramona e o încrezută cu 2 fete,de o parte e cu una,de alta e cu cealaltă, iar aceea care seamănă cu Bianca Drăguşeanu, nu are ce căuta în viaţa de model, e prea timidă, şi dabia scoţi un cuvânt din ea. Asta este opinia mea.

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca Barbara va fi norocoasa

| Xtadelo a răspuns:

Mi-e indiferent cine castiga.

| Cherilyn a răspuns:

Eu am auzit ca ar fi castigat Ramona.
Erau niste intrebari mai devreme pe aici...

| AditzaAditsssa explică (pentru Cherilyn):

Eu,sincer,pe Ramona nu o suport! O fi ea buna la modelling, dar atata timp cat isi tine gura inchisa, ca daca o deschide e proasta ingramadita...Eu,una,o prefer pe Barbara, nu e nici ea Einstein, dar macar mai stie cate ceva!

| Cherilyn a răspuns (pentru AditzaAditsssa):

Sezonul asta a fost cel mai prost dintre toate.
Cel mai bun de pana acum a fost al 2-lea, fetele au fost foarte bune.
Astea sunt proaste si au gura mare.
Mi-ar fi placut sa castige fata aia roscata, de 19 ani Diana sau Denisa.
Stiu ca era din Turnu Magurele. happy

| đɾεαmεɾ a răspuns:

Mi-as dori sa castige "Barbara"..pe celelalte doua nu le pot suporta!

| Letty03 a răspuns:

Toate, daca se poate

| eu123456789 a răspuns:

Ramona.

| sweetgirl90 a răspuns:

Barbarahappy