| dienisor a întrebat:

Bune TPU pot sa dau 2 funde la un raspuns care imi place?
daca da atunci sa imi spuneti cum?! cine zice cum este primeste 2 funde!

Răspuns Câştigător
| Tinna22 a răspuns:

Pai nu poti da 2 funde in acelasi timp la acelasi raspunstongue

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu poti sa dai mai mult de 2.

bye-bye

| FiinţaCeaMaiBlândăŞiMereuAlăturiMAMA a răspuns:

Bună!
La o întrebare poţi da numai o fundiţă la un răspuns, nu două, îmi pare rău.
O zi plăcută!

| 100SweetSmile4you a răspuns:

Nu se poate!
Dar,daca iti plac chiar atat de MULT ambele raspunsuri pe care vrei sa le premiezi, poti sa dai fundita unuia dintre ele, dupa care mai postezi o data intrebarea.Pentru asta, il/o rogi pe cel/cea care ti-a dat celalalt raspuns folositor sa il mai posteze o data pentru a-l premia. happy