| Cris06 a întrebat:

Bunna! Am si eu o intrebare daca stau zilnic pe laptop 2-3 ore imi afecteaza vederea?

Răspuns Câştigător
| CrysaCrysy a răspuns:

Buna!
Nu iti va afecta vederea, dar dupa o saptamana sau doua o sa te doara putin capul, nu o sa patesti nimic grav...2-3 ore sunt putine pentru ceva grav.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde, nu as prea crede, nu asa de mult ca de exemplu un monitor CRT, insa o sa iti afecteze nervii!

| Dya_Dyana_1999 a răspuns:

Pai...am fost la un medic stomatolog si mi-a zis,, Fa-ti treaba pe laptop, uita-te la televizor dar cu masura! Ele nu-ti afecteaza vederea ci altceva in componenta ochiului."