| Cris06 a întrebat:

Bunna! De unde descarc jocuri pentru telefonul meu (Nokia c5 -03 ) fara sa platesc la descarcare si nici cand ma joc pe telefon acele jocuri? Mentionez ca nu am net pe mobil?

4 răspunsuri:
| malina1 a răspuns:

Ca sa descarci jocuri trebuie neaparat sa ai net-ul pe tel.eu imi descarc de pe un singur site: www.waptric.com

| unuro91 a răspuns:

Jocuri pentru telefon
www.descarca-jocuri.com

| Secheli_Ciprian_1980 a răspuns:

Bunna! De unde descarc jocuri pentru telefonul meu (Nokia c5 -03 ) fara sa platesc la descarcare si nici cand ma joc pe telefon acele jocuri? Mentionez ca nu am net pe mobil? Funda

| Adascalitei_Ionela_1985 a răspuns:

De unde pot descarca