| Cris06 a întrebat:

Bunna! Pe voteza mireasa pentru fiul meu votezi gratis?

Răspuns Câştigător
| melek1996 a răspuns:

Da, te lasa sa votezi doar o singura data.

7 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Da. Tu pe cine votezi? nu-mi spune ca esti fan Adrian straight face.

| Cris06 explică (pentru SimonaNicoletaღ):

Nu, eu o,, iubesc'' pe ANDRADA adica o admir. (sunt fata si chiar il urasc pe adrian si pe moaca de maicasa)

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru Cris06):

Si mie imi place ft mult de Andrada. Imi plac toti concurenti, mai putin de Adrian si Marioasa. Si mi se par cam primitivi Marian si maica-sa.
Dar astazi nu am putut urmari partea a doua din finala saptamanala si nu stiu cine a plecat in vacanta. Tu te-ai uitat? Cine a plecat in vacanta? Merci.

| Cris06 explică (pentru SimonaNicoletaღ):

Imi pare rau dar nici eu nu m-am uitat am fost la cumparaturi acelasi lucru te-as fi intrebat si eu... (eu am votat-o pe andrada)

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru Cris06):

Asta e. Aflam maine. Si eu la fel happy

| Cris06 explică (pentru SimonaNicoletaღ):

Bunna, am aflat poti intra si tu pe facebook mireasa pentru fiul meu. Pleaca ANDRADA ANDREEA OCTAVIAN SI ADRIAN...

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru Cris06):

Am vazut si eu azi, la tv laughing. big grin