| Totipentruunu a întrebat:

C superputeri ati vr sa aveti si de ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa pot intelege animalele big grin.

6 răspunsuri:
| matchpoint a răspuns:

Uneori mi-as dori sa pot sa aud ce gandesc unii. Se rezolva?

| Pho3nix a răspuns:

Sa misc obiectele cu puterea mintii.

| kanajambe a răspuns:

Rezultatul tau:

Ai darul premonitiei! Ce inseamna asta? Orice raspuns pe care il dai este cel corect, asa ca iti recomandam sa joci la loto, sa pariezi, orice se bazeaza pe noroc.
Asta e testul care l-am facut mai devreme.Sincer asta as vrea, ca nu e adevarathee hee

| Silvia a răspuns:

Aş vrea să pot citi gândurile celorlalţi.

| nobody_9468 a răspuns:

Cu un pocnet din degete sa pot face ce vreau.Sa'l fac sa ma iubeasca, sa dau timpul inapoi, sa am popcorn acum, aoicebatting eyelashes

Bafta.

| eu..sh doar eu a răspuns:

Eu as vrea sa zborrr. day dreaming