| Laurretta a întrebat:

Câți dintre utilizatorii site-ului ține post?

Răspuns Câştigător
| Anonimanonimus677 a răspuns:

Habar n-am cati dintre utilizatori tin post dar eu una nu tinhappyas vrea sa tin si probabil as tine daca toata familia ar tine, dar asa sunt prea multe ispite.sad

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! tine cine poate si cine vrea, evidenta nu o stie nimeni, sunt una care tine tot postul, si ma simt mult mai bine, mai ales cand ma spovedesc, apoi iau sfanta impartasanie...atentie!
a tine poast, inseamna sa te abtii de la totate...o zi buna!

| nyko06 a răspuns:

Buna, nu stiu cati dintre utilizatori tin post, dar eu tin.

| Felix1985 a răspuns:

Habar n-am. Funda?

| bobocel12 a răspuns (pentru Felix1985):

Nici eu nu stiu, dar meriti funda de la mine.