| andreijlz96 a întrebat:

Ca sa ajung ca Dwayne Johnson,ce ar trebui sa fac?
Ma refer la succesele lui, wrestlingul si filmele.
Facultate are?

10 răspunsuri:
| TheStory a răspuns:

Du-te mai intai la sala de forata, ar fi un inceput.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te antrenezi zilnic din greu si sa ai o alimentatie adecvata. Cat despre facultate asta puteai afla cu Google.

| andreijlz96 explică (pentru anonim_4396):

Eu nu ma refeream numai la fizic, ci la filme, wrestling, adica sa am succesul lui
Sa ajung cunoscut ca el, la asta ma refeream.

| anonim_4396 a răspuns (pentru andreijlz96):

Sansele ca sa se intample asta sunt foarte mici.

| andreijlz96 explică (pentru anonim_4396):

Pai de ce ar fi sansele asa mici?

| enonimox a răspuns:

Sa te duci la sala sa te antrenezi sa citesti si sa faci si niste lupte

| andreijlz96 explică (pentru enonimox):

Ce sa citesc?

| enonimox a răspuns (pentru andreijlz96):

Pai ca citesti cati ca sa fi destept pai un actor trebuie sa stie ce sa spune, trebuie sa fai sala ca sa arati bine si lupte ca sa stii si tu ceva acolo

| enonimox a răspuns (pentru enonimox):

Am scris gresit mai sus ca ma grabeam

| enonimox a răspuns (pentru enonimox):

Si succesul il capeti in alta tara nu aici, te sustin da in Romania mnu prea vad eu ce o sa faci, mai bine cand faci 18 ani te duci undeva in afara la un curs de actorie sau teatru si de acolo pornesti.