| JustMeFlory a întrebat:

Ca sa iei traseu(referitor la scoala de soferi) trebuie spaga sau se poate si fara? Eu nu cred ca mai e posibil sa iei traseu fara sa dai banii! Voi ce credeti?

4 răspunsuri:
| hd04wbw a răspuns:

Draga eu cred ca se poate si fara spaga.Important e sa vrei si sa stii.Eu am luat fara spaga si am dat traseul cu cel mai rau poilitist examinator de la noi din oras.Am luat fara probleme.Ideea e ca eu m-am dus relaxat fara nicio grija si daca luam bine daca nu iar bine.Toti au spus ca sunt nebun ca sa au si eu ceva.Si eu nu am dat. Dar in schimb au faost care au dat si nu au luat.Ca la cat de rau au condus a zis instructorul ca si daca mai da de 5 ori to nu il ia.Asa ca bafta si vezi tu ce faci.

| gabriela a răspuns:

Eu sunt de parere ca daca - ti faci treaba, nu ai de ce te gandi la spaga. Sunt convinsa ca incepe sa fie examinarea corecta!

| Ana a răspuns:

Nu neaparat trebuie sa dai spaga, doar daca nu stii sa conduci foarte bine happy

| unione a răspuns:

Se face puscarie acum, nu se mai baga decat f putini. Nu se cere, dar poate se accepta. La sc mea a dat o fata 100 de euro si era praf. a picat-o si nici banii nu i-a mai dat inapoi. Asa ca...invata acolo sa conduci bine si nu te baza pe spaga, ca daca te prinde, nu mai dai de permis ani buni...