| andreiadrian4 a întrebat:

Calamitati naturale:case distruse,inundate, vedeti ca conducatorii care sustineau constructiile de blocuri si nu de case aveau dreptate? Si mai ocupa si teren degeaba.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E nevoie sa îți mai explic odată de ce "marele" conducător vroia blocuri?

| J0B0MAT a răspuns:

Casele sunt cele mai sigure în cazurile cele mai grave, anume de cutremure, incendii, distrugeri.Inundațiile nu iau prea multe vieți precum celelalte cazuri. Pe lângă asta, casele oferă un confort mai mare.