| BiancaDenisa a întrebat:

Cam cat ar costa drumul de la Timisoara-Arad dus intors? e o distanta mica, vreau un pret aproximativ pentru combustibil (motorina) va rog si cat mai repede! Un pret aproximativ.

3 răspunsuri:
| Raul_Raul_1997 a răspuns:

Hmmm thinking pai... daca ai o masina. ce consuma cam 7.5/100 km 30-50 de lei...

| Raul_Raul_1997 a răspuns:

Ah dus intors. scuze big grin nu am citit bine. da. pe acolo cum zice tipul de sus

| Alexutz13 a răspuns:

60-70 lei, depinde de cat de agresiv conduci sau consumul de carburant al masinii (ma refer la media pe care o are de obicei).