| dulceata_5297 a întrebat:

Cam ce porecle pentru baieti stiti?

6 răspunsuri:
| ĐǿŁŁY a răspuns:

Colegele mele au inventat unui baiat fiindca e mic si pitic tongueichi(de la Pichinez)si Piciul.
Unu avea pe tricou scris Cortez...si asa au inceput sa-i zica.
Maimuta, fata de gorila.
Placinta, grasu'. Etc...
Stupide da, unele si amuzante...
Wow!
Colegii...maine incepe scoala.
In fine.Pa
pa!

| DarkDream a răspuns:

Pai depinde ce e skater,roker,emo,dansator dnb,cocalar, manelist, rromlaughing...

| Dextro a răspuns:

Opi poreclele se dau dp nume happy cum mi s-a dat si mie porecla- blood - adica sange pentru ca ma taiam fff mult straight face
pai porecle pentru baieti care imi trec prrin cap amu :
black
devil
momo
mojo rolling on the floor
dark [ scuze dar numai porecle de emo sau rock imi trec prin cap rolling on the floor]
lich [ cadavru laughing asa ii spun eu lu ady oh go on ]
kidu
skivo
hate
km atata mi-a trecut prin cap thinking

| crystyanz a răspuns:

Pink are dreptate, majoritatea poreclelor se dau dupa nume, la un prieten i-am dat porecla Ene, pentru ca il cheama Enache xD

| MissPink a răspuns:

De obicei poreclele se dau dupa nume... da` km nu stiu numele tau o sa-ti zic cateva:noi la scoala ii ziceam unui baiat Denis, pentru ca era scund si destept, iar altuia ii ziceam Patrocle pentru. ca avea ticul sa sa latrelaughing...km atat pentru poreclele date da` daca vrei una mai smekera nu stiu; ideea e ca poreclele ti se dau, nu ti le pui tu:X.De ex in clasa a 6-a eu ma imbrakam doar in roz si asa am primit o porecla:toata lumea imi zicea MissPinky, nu pot sa neg ca imi placea porecla astalaughing. pa-pa:-H

| Sherlynee a răspuns:

Pai sunt multe porecle haioase piti daca e mic daca e gras poti sa ii zici chowder ala mic si gras din desene care mananca totlaughing sau poti sa ii zici Bro piciu, ciaka