| PeeWeeVi a întrebat:

Cam de la ce varsta credeti ca ar trebui fetele sa poarte tocuri? 13? 14? 15?

Răspuns Câştigător
| Gentiana a răspuns:

Eu purtam un mic toculet de pe la 10 ani. Dar u era mare.
Insa, fetele pot purta toc obisnuit inca de la 13 -14 ani.

4 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Pai depinde.ar trebui sa inceapa cu ceva mai mic.sandalutze.si etc ca sa isi formeze piciorul, si apoi sa se dea pe tocuri undeva pe la 17 aniwinking

| aLaLa a răspuns:

Eu cred ca de la 15 ani ...Asa am eu mintea. Dar nu ai vazut ca fetita lui Tom Cruise poarta tocuri de la 3 ani? Poarta ce vrei, ce iti place orice varsta ai avea!

| stefana_4274 a răspuns:

Nu stiu depinde de persoana care poarta tocurile altii la 15 unii chiar la 17 depindewinking

| OanaG a răspuns:

Eu cand eram mica purtam sandalute cu talpa ortopedica si pantofiori cu toc, deci nu prea conteaza varsta!