| DeniDenisa09 a întrebat:

Cam in cat timp faci apendicita din momentul in care inghiti un sambure?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Samburii nu sunt o conditie neapărată... Poti manca si cu lingura samburi.

| Andreeush a răspuns:

Trebuie să fii nebun mintal să îți dorești să faci apendicită.

| DeniDenisa09 explică (pentru Andreeush):

Dar ce am spus eu ca vreau? Inebam pentru ca zilele yrecute am mancat o pruna si sora mea m-a speriat si din greseala am ingitit si samburele si mi-e frica sa nu fac apendicita. De aia intreb?‍♀️

| Andreeush a răspuns (pentru DeniDenisa09):

Stai liniștită că nu faci apendicită.

| mastadont a răspuns:

Nu faci. Eu am înghițit tot felul de sâmburi, de floarea soarelui, de cireșe, de pepene, etc și încă nu am făcut apendicită. Cel mai des aceștia nu sunt digerați de stomac și îi elimini în momentul în care elimini și scaunul.