| Andreia1415 a întrebat:

Cand ați băut prima bere?
Dau funda?winking

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pe la vreo 20 de ani si ceva dar recunosc ca nu imi prea place berea

| Damii a răspuns:

Ai mei imi dadeau in capace de sticla cand eram mica rolling on the floor Cica atat aveam voie smug

| IsabelaIssa a răspuns:

Niciodata, si nici n-o sa beau. Nici mirosul nu il suport.

| OnuOnulică a răspuns:

Prin 2005...

| Axys a răspuns:

Eu am baut prima bere la varsta de 18 ani big grin bucegi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

10-13 ani, nu mai stiu laughing oricum e buna, dar nu recomand in exces laughing

| HaKa93 a răspuns:

11 ani- prima bere fara sa ma ajute nimeni sa o termin

| AlexDNK a răspuns:

Cred ca la vreo 7 8 ani am baut din sticla bunicilor pe care o tineau pentru muncitori de la camp...Dar ca inceput de consum de bere a fost pe la 11 12 ani cam prin clasa a 7 8 gen...