Abh
| Abh a întrebat:

Cand a murit DAN SAVA de la Vacanta Mare?

Răspuns Câştigător
| Katiee^^ a răspuns:

16 iulie 1999 happy

12 răspunsuri:
| akind a răspuns:

| anka a răspuns:

Şi-a pierdut viaţa într-o vineri dimineaţa (16 iulie 1999), într-un accident rutier, petrecut în jurul orei 04:30, într-o curbă periculoasă. Din cauza vitezei mari, Dan Sava a pierdut controlul direcţiei autoturismului său. Poliţiştii spun că maşina a intrat apoi în coliziune cu un copac de pe marginea drumului. În urma impactului puternic Dan Sava a murit pe loc.

| alex2009 a răspuns:

Este mare pacat ca nu mai exisita Vacanta mare faceau spectacole super pe litoral. Mugur s-a apucat de afaceri doar Radu pietreanu mai apare la tv

| WestSid3 a răspuns:

A murit intr-o dimineata de 16 iulie 1999 intr-un accident rutier. intr-o curba periculoasa, a avut viteza mare si a pierdut controlul masinii.

| alecs871 a răspuns:

Iar cand noi nu vom mai fi, va veti aminti ca a fost Vacanta Mare...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

16 Iulie 1999cryingcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa sceneta cu raiul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

16-07-1999 intr-un accident de masina DUMNEZEU SA-L IERTE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In iulie 1999

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ziua de 16 iulie 1999 acea zi nenorocita... Avea prea mult talent iar Dumnezeu la vrut la El. Iar cand noi nu vom mai va veti aminti a fost Vacanta Mare. Dumnezeu sa-l ierte crying sad

| cosminache a răspuns:

16 iulie 1999... o zi trista pentru mine. Ziua in care am pierdut ununl dintre cei mai mari umoritsi romani. Nu-l voi uita niciodata. Vacanta mare fara Dan nu mai e Vacanta mare. Totul s-a schimbat. Nu mai e la fel. Chiar daca scriu raspunul cu 1 am si jumatate mai tarziu decat atunci cand sa scris, nu-mi pasa. Nu te vom uita niciodata Dan. Nu a mai fost acelasi umor Vacanta mare fara tine.