| Lucaci a întrebat:

Cand apar rezultatele de la micul matematician? Pentru 2010-2011, clasa a lv-a?

3 răspunsuri:
| PrajituricaCuFrisca a răspuns:

Da ca ai participat, inseamna ca nu te-ai uitat pe carte.Rezultatele apar pe www. Micul Matematician.ro in data de 1 Iunie.premiile se dau pe 3 iunie.

| PrajituricaCuFrisca a răspuns:

Da ca ai participat, inseamna ca nu te-ai uitat pe carte.Rezultatele apar pe www. Micul Matematician.ro in data de 1 Iunie.

| ALEX_4331 a răspuns:

Uita-te pe site-ul scolii unde s-a desfasurat concursul.Si o sa le vezi