| Dulcica1234 a întrebat:

Când ați iertat ultima dată pe cineva?

Răspuns Câştigător
| Cinic a răspuns:

Nu iert

| TimberWolf a răspuns (pentru Cinic):

Ai ma?

| Dulcica1234 explică (pentru TimberWolf):

A fost o greșeală. Ți-am dat funda fără să vreau.

| TimberWolf a răspuns (pentru Dulcica1234):

Nu mi-ai dat mie.

| Dulcica1234 explică (pentru TimberWolf):

Așa e. Scuze! Nu am văzut. Greșeala mea.

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In principiu nu am ce ierta, ignor și adio

| relian a răspuns:

Numai Dzeu iarta, oamenii nu laughing nici popa nu te iarta, el spune ca Dzeu o face

| FreddieM a răspuns:

Eu nu-s capabil sa port răutate în suflet, iert într-una, îmi place sa restabilesc armonia. Caut și-n cele mai meschine și ignorante persoane o fărâmă de bunătate si când în sfârșit o descopăr, deși nu le place, ii fac sa recunoască ca nu sunt o cauza pierduta. Nu va spun ce satisfacție glorioasa ma cuprinde.
Cheers

| Dulcica1234 explică (pentru FreddieM):

Ce frumos! Încă un suflet bun și corect ca mine. Te felicit!? P.S: nu sunt atât de în vârstă pe cât crezi? Am doar 25.

| FreddieM a răspuns (pentru Dulcica1234):

Mulțumesc de apreciere, Dulcica.
PS: De ce crezi ca ți-as fi dat mai mulți ani?
Îți intuisem deja vârsta mentala în jurul acestei cifre. Aia biologica nu era încă confirmata, însă. Mersi de clarificare.
Cheers

| Dulcica1234 explică (pentru FreddieM):

Deoarece ai scris "vă spun". Ms, cred. Măcar nu mi-ai intuit o vârstă mentală mai mică.

| simplaexsistenta a răspuns:

Acum 5 minute m-am iertat pe mine însămi cand dupa doua ore de la începerea unui film mi-am dat seama ca era un mare bullshit

| JohnnydeFeer a răspuns:

Nu iert orice prostie facuta de alt om.

| MihaitzaItza a răspuns:

Saptamana trecut, un idiot care mergea pe sens unic pe dos.