| ionutivanov a întrebat:

Cand credeti ce vina apocalipsa? Eu abia astept

8 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Inca nu s-a afisat programul pe anul asta, asa ca nu stiu inca. Dar, probabil, cercetatorii britanici lucreaza la asta.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Urmatoarea apocalipsa in anul 2106:

http://stirileprotv.ro/......omice.html

| darrio2007 a răspuns:

Inca nu stiu.Sa mai vedem ce mai spun astia care dupa ce viseaza noaptea dau fuga la microfon si incep sa propovaduiasca.

| AtateaConditii a răspuns:

Ei vrei si tu sa impresionezi, dar iti garantez ca nu vrei sa asiști la el. Eu cred ca o sa vina( de fapt e deja) cand imbatranesc eu.

| dragos9234 a răspuns:

Desi esti doar un troll...
Mi-ar placea sa asist la sfarsitul lumii.Impactul cu un asteroid gigantic(cu luna ar fi si mai bine) m-ar satisface complet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu faci parte din grupul celor care au pierdut trenul cu apocalipsa, ce se indrepta spre directia dezastru planetar.Nasol ca nu se mai returneaza banii inapoi pe bilete.

| AndreeeexD a răspuns:

1.De ce abia astepti?
2. Am vazut pe nu stiu ce canal de stiri ca "Apocalipsa" va veni in 2106, cand un meteorit se va izbi cu putere de pamant, au zis 2 rusi.
3.*Poker FACE *

| MaliRaisa a răspuns:

Adica de-abia iti astepti MOARTEA?!