| EmmaShefferd a întrebat:

Cand cunosti pe cineva, prima impresie conteaza?

Răspuns Câştigător
| Ad1tza a răspuns:

Prima impresie este cea mai importanta.Sa spunem ca tu te-ai intalni cu un baiat ''prima intalnire'' si ai vedea ca este murdar, miroase, se balbaie vorbeste aiurea... Prima impresie este impresia prin care iti dai seama de caracterul persoanei numai daca nu incearca acel cineva la prima vedere sa-si arate adevarata fata care va iesi oricum la iveala pe parcursul timpuluiwinking Sper ca te-am ajutat

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da,conteaza foarte mult

| Dolyta a răspuns:

Diriga mea din generala zicea ca "prima impresie conteaza, dar ultima ramane".

| Holocaust a răspuns:

Nu foarte mult...