| anonim_4396 a întrebat:

Când eram mic familia mea primea pachete și ajutor de la o familie din america asta era prin 2001 ( eu eram mic)
Acum părinții mi-au spus ca au pierdut legătura cu ei și nu își mai trimit scrisori de mult timp.
Am adresa și vreau sa îi contactez.
Voi ce spuneți oare îmi vor răspunde și oare mai locuiesc acolo?? (Am dovada ca am vorbit cu ei prin scrisori)
Merita sa încerc?

2 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Merita sa incerci, mai ales ca acum poti lua legatura cu ei si pe net si aveti ocazia sa va vedeti si sa le multumiti personal. Bafta!

| RainmakerX a răspuns:

Hey Ionut! Eu unul as incerca sa-i contactez daca as fi in locul tau... care este cel mai rau lucru care s-ar putea intampla? Nu ai absolut nimic de pierdut, din contra, daca ei iti raspund atunci ai sansa sa retrezesti prietenia dintre familiile voastre. Nu este acesta un lucru bun? Eu as incerca macar daca as fii in locul tau.
Este doar parerea mea.
Bafta!