| Dragosdoar a întrebat:

Cand faci mate la filo
https://www.youtube.com/watch?v=KY6Sca16tko

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Hai ma, stiu ca te arde faptul ca a plecat bufonul portocaliu, da daca faci misto de Biden fa macar de faptul ca e batran si ca a uitat sa zica milions nu de matematica, ca nu are legatura cu matematica... Dar mna, daca asa scrie in video, asa zici si tu nu?

| Apokales a răspuns (pentru suntserios):

Nu cred, doar continua comedia Americii.

| Dragosdoar explică (pentru suntserios):

Lol,nu,ma bucur ca castigat Biden oarecum, sa vada si lumea ca situatia americii nu se v-a imbunatatii, ba dimpotriva. Mai mult va fi un presedinte amuzant, chiar mai hilar decat trump.
da eu nu am fost pro-trump, numai ca eu m-am ofticat ca media l-a criticat prea mult si l-a invinovatit de prea multe numai pe el si s-a inteles si aici pe forum ca sunt fan trump din cauza asta.

| LPCTSTR a răspuns:

Johannes se descurca mai bine, de!