| dyonline88 a întrebat:

Cand ies din statutul de Junior la TPU?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dupa ce ai 100 de raspunsuri si 10 zile de cand ai contul in TPU.

| Neimportant a răspuns:

Pentru a avansa de la Junior la Senior trebuie să ai maxim 100 de răspunsuri şi 10 zile de la data înregistrării. Pentru mai multe informaţii :
http://www.TPU.ro/blog/

| mariacris98 a răspuns:

Pentru a deveni "Utilizator Senior" trebuie sa ai minim 10 zile de activitate pe site si minim 100 de raspunsuri. Uite mai multe detalii aici:
www.TPU.ro/blog/

| Eille2EtcnupD a răspuns:

Dupa ce ai 100 de raspunsuri si 10 zile de cand ai contul in TPU

| Eille2EtcnupD a răspuns:

Dupa ce ai 100 de raspunsuri si 10 zile de cand ai contul peTPU