| aluna2000theo a întrebat:

Cand imi mai arata si mie intrebarile sau raspunsurile pe care le public? Multumesc!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In primul rand uita-te la (raspunsurile mele) din profilul tau si daca nu apar aprobate atunci te duci la CONTACT si remediezi problema cu administratorul.

caramela
| caramela a răspuns:

Intrebarea iti apare imediat ce este aprobata de administratorii site-ului, daca nu este aprobata, trimiti un mesaj celor de la Contact, raspunsurile ti se afiseaza in functie de cati utilizatori sunt disponibili, depinde si cat de interesati sunt sa iti raspunda, daca sunt in masura sa raspunda, decat sa dai un raspuns doar de dragul de a raspunde, mai bine nu o face.parerea mea.papa

| aluna2000theo explică:

Ti - a aratat.