| iulianh a întrebat:

Cand incepe urmatoarea preselecie la romanii au talent (sezonul 3)?
Cand incep inscrierile pentru sezonul 3?
Vreau date exacte si daca se poate un formular de inscriere daca stiti... mersi

Răspuns Câştigător
| Ionutza2012 a răspuns:

Preselectiile sunt anuntate la tv iar inscrierile se fac in ziua participarii, dimineata! I-ti tin pumnii daca vrei sa te inscrii!

5 răspunsuri:
| iulianh explică:

Da... o sa ma inscriuwinking

| mystery3595 a răspuns:

Ce talent ai boss happy? si eu as vrea sa ma inscriu dar nu vreau sa esuez din cauza emotiilor.

| BeYoU a răspuns (pentru mystery3595):

Sti cumva daca este obligatoriu sa completezi formularul de pe site pentru inskriere?

| Ceuca_Diana_1992 a răspuns:

Pe site-ul asta vezi cand sunt preselectiile. http://www.protv.ro/......nul-3.html