| Marii a întrebat:

Cand intru pe www.fricaeunlux.ro imi apare "gazduire." cred ca va apare si voua daca incercati sa intrati, iar jos zice "Pentru a nu mai vedea aceasta pagina va rugam sa stergeti fisierul index.html din folderul public_html.", unde intru ca sa sterg fisierul asta?

2 răspunsuri:
| Roxana_6190 a răspuns:

Paichiar e o intrebare grea, nici eu nu gasesc unde se poate sterge! Ce site...(sa nu mai zic o prostie), nu stiu nici eu dar verisoramiu se pricepe si cand vine pe la mine o sa-l faca, si iti spun si tie ok? Poate te pot ajuta!

| Anonim_9392 a răspuns:

Intra cu un FTP Manager/Explorer (dupa ce ai setat un cont FTP in CPanel) in directorul "public_html" si acolo bagi site-ul pe care il ai